Grupa I

PRZEDZIAŁ WIEKOWY DZIECI: od 6 do 18 miesięcy

Plan dnia jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb maluszków. Dzieci śpią, bawią się i jedzą kiedy tego potrzebują, a wraz z wiekiem staramy się wprowadzać bardziej ujednolicony plan dnia. Organizujemy wiele zabaw sensorycznych, plastycznych, ruchowych oraz muzycznych by wspomagać rozwój małego dziecka i ciekawość świata. Jemy pyszne posiłki i dbamy o jak najlepszą pielęgnację i higienę. Malutkimi dziećmi opiekują się wykwalifikowane, troskliwe, pełne ciepła opiekunki oraz pani pielęgniarka. Dbamy o to, aby pobyt dziecka w żłobku upłynął w przyjaznej i domowej atmosferze.

Grupa II

PRZEDZIAŁ WIEKOWY DZIECI: od 18 do 24 miesięcy

Grupa druga składa się z 20 dzieci, prowadzona przez cztery ciocie. Dzieci nabywają umiejętności samoobsługowe tj. samodzielne jedzenie, picie , zgłaszanie potrzeb. Każdego dnia ciocie umilają nam czas poprzez codzienną porcję zabaw wpierających nasz prawidłowy rozwój – poczynając od zajęć ruchowo-naśladowczych przy muzyce, poprzez manipulacyjno-konstrukcyjne, kończąc na pobudzaniu wyobraźni dzięki różnym formom zabaw plastycznych.

Grupa III

PRZEDZIAŁ WIEKOWY DZIECI: od 24 do 36 miesięcy

Zajęcia w naszej grupie wspierają ogólny rozwój Dziecka oraz małą i dużą motorykę, tj. rozwijanie umiejętności plastycznych, malowanie, rysowanie, lepienie i ugniatanie. Kształtujemy nawyki higieniczne i prozdrowotne. Dla rozwoju Dziecka, ważną potrzebą jest ruch, dlatego dbamy o to, aby Dzieci dużo czasu spędzały na tego typu zabawach. Organizujemy zabawy muzyczno-rytmiczne, dzięki którym rozwijamy wyobraźnię i wrażliwość Dziecka. Na terenie żłobka znajduje się nowy w pełni wyposażony plac zabaw z którego Dzieci chętnie korzystają. Organizujemy zabawy tematyczne oraz obchodzimy różnego rodzaju uroczystości i święta. W naszej sali korzystamy z projektora interaktywnego, tzw. „Magicznego Dywanu”, który zapewnia naukę połączoną z dobrą zabawą.